Általános iskolai ballagás

Az idei tanévben, rendhagyó módon június 19-én, pénteken délután került megrendezésre az általános iskolai ballagás. Ez alkalommal a 8. A osztályt-Arató Tamás of. és a 8. C osztályt-Pilán Viktor of. búcsúztattuk. Az ünnepség a Szánthó A. utcai épületében vette kezdetét, ahol a ballagók utoljára körbejárták a felső tagozatot. Innen a menet az iskolazászló felvezetésével átvonult a templomba, ahol Molnár Máté vezető lelkész fontos igei útmutatásokat helyezett a végzősök lelki tarisznyájába. Istentisztelet után búcsúvers, búcsúbeszéd, igazgatói gondolatok hangzottak el. Az esemény méltóságához a zászlóátadás, valamint általános iskolánk alsós énekkara is hozzájárult. Az ünnepség végén a tantárgyi legjobbak, és a közösségért kiemelkedően tevékenykedő szülők kerültek elismerésre. A Diákjainkért Alapítvány jóvoltából két diák, mint az általános iskola kiváló tanulója pénzjutalomban részesült.