Ismerd meg városunk intézményeit

Az iskola utolsó "tanulós" hetében általános iskolánk végzős tanulóival több intézményt kerestünk fel. Hétfőn a békési tűzoltóságon, kedden a békési rendőrkapitányságon, pénteken a Balogh Mátyás Református Diakóniai Központban jártunk, ahol megismertük a munkájukat, kérdéseket tehettünk fel nekik.