A 12.ACD, 12.B és 13.D osztályok végzős diákjai idén is szerenáddal búcsúztak tanáraiktól, A meghitt pillanatokat közös éneklés és a vidám emlékek felidézése tette teljessé.
Hírek, események
-
Rendhagyó osztályfőnöki óra keretein belül iskolánk 9.B osztályos tanulói pályaorientációs beszélgetésen vettek részt.
-
Merülj Velünk - Mélytengeri kaland a biológia órán
-
Versünnepet ültünk
-
Az idei tavaszi szünetben, április 2-án rendezték meg az országúti kerékpár Diákolimpia 10 km-es időfutam versenyszámát, amelyen iskolánk is képviseltette magát.
-
„Magyarnak lenni igenis jó…”
Amikor a „véletlenek” egybeesnek, és valami csodát élhetsz át.